Zrób pierwszy krok do kariery w branży IT!

Nie ważne czym zajmowałeś się do tej pory. Wymagamy jedynie znajomości podstaw języka angielskiego i umiejętności logicznego myślenia. Pomożemy postawić Ci pierwsze kroki w drodze na szczyt kariery w branży IT. W naszej szkole nauczysz się programowania od podstaw do poziomu pozwalającego zdobyć pracę na stanowisku junior developera. Najważniejsza jest Twoja chęć zdobywania wiedzy i wytrwałość w podjętych wyzwaniach. Nasi trenerzy pomogą Ci poznać techniki profesjonalnego programowania, nauczą dobrych praktyk i wskażą kierunek dalszego rozwoju.

Po ukończeniu szkolenia przedstawimy Twoją kandydaturę zainteresowanym pracodawcom w kraju i za granicą – jeżeli wyrazisz taką chęć.

Zdobądź praktyczną wiedzę!

W naszych szkoleniach przede wszystkim stawiamy na praktykę i zdobywanie doświadczenia w pracy zespołowej. Na kursie bedziesz realizował zadania w zespołach projektowych – tak jak się to odbywa w prawdziwych firmach developerskich w metodologii SCRUM

Minimum teorii – maximum ćwiczeń!

Nasi trenerzy to najwyższej klasy programiści z wieloletnim doświadczeniem – pracujący na codzień w firmach branży ICT. Przez cały okres kursu będą Twoimi mentorami pomagając Ci opanować niezbędną wiedzę oraz zbudować portfolio potrzebne przy staraniu się o przyszłą pracę.

Startuj z nami! Stwórz CV i portfolio!

Nasi trenerzy to wyłącznie programiści z bogatym doświadczeniem.

Oferujemy w pełni wyposażone stanowiska do nauki programowania w nowoczesnych salach.

Symulacja rzeczywistego środowiska pracy w zespołach projektowych.

Niemal 80 % uczestników kursów zdobywa wymarzoną pracę w firmach ICT.

Po ukończonym kursie znacząco poszerzysz swoje CV i portfolio programistyczne – pozwalające ocenić potencjalnemu pracodawcy Twój poziom wiedzy.

 

FRONT-END DEVELOPER
BACK-END DEVELOPER
JAVA ANDROID
RUBBY
PHP
HTML/CSS JAVASCRIPT
WORDPRESS